Produkcja i sprzedaż pianki poliuretanowej Vita Polymers Polska

Wysokiej jakości półprodukty, nowoczesne technologie produkcji i zdobyte na przestrzeni lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowych pianek poliuretanowych. Tego typu akcesoria mogą być wykorzystywane w wielu obszarach, między innymi w transporcie, produkcji mebli, przemyśle samochodowym oraz w tworzeniu izolacji termicznych i akustycznych. Produkcja i sprzedaż pianki poliuretanowej. Oferowane produkty są wykonane z bardzo wytrzymałych i jakościowych materiałów, dzięki czemu mogą być wykorzystywane nawet przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia lub zniszczenia.

Our products

Flexible foams Polyether

read more

Flexible foams Polyester

read more

Recommended Use of Flexible Foam Products

Upholstered Furniture, Mattresses, Pillows

read more

News

About us

Vita Polymers Poland (VPP) is a part of The Vita Group – a world leader in providing differentiated polymer materials. Today The Vita Group operates in 14 countries  at 36 sites, in different business divisions. VPP, with its key activities, is part of the Northern Europe Division. The Vita Group is the biggest provider of comfort foam products for upholstered furniture and mattresses production in Europe. read more

About us

Produkcja pianki poliuretanowej

Tego typu procesy są przeprowadzane z dbałością o nawet najmniejszy szczegół realizacji oraz z myślą o indywidualnych oczekiwaniach każdego z klientów. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne maszyny, które są gwarancją precyzji wszystkich działań. Oprócz tego wykwalifikowani i bardzo doświadczeni pracownicy dbają o możliwie najszybszą realizację procesu produkcyjnego, dzięki czemu Vita Polymers to lider wśród producentów pianki poliuretanowej.

Sprzedaż pianki poliuretanowej

Wytrzymałość na zmienną temperaturę, odporność na wilgoć oraz ochrona przed wstrząsami i uderzeniami – przede wszystkim tym odznacza się poliuretan. Sprzedaż tego typu produktów w naszej firmie w ostatnim czasie bardzo mocno wzrosła przede wszystkim właśnie ze względu na ich znakomite właściwości techniczne.

Pianka poliuretanowa – zastosowanie

Tego typu pianki mogą być wykorzystane w wielu branżach. Najczęściej stosuje się je w opakowaniach w celu zabezpieczenia przedmiotów przed upadkami i wstrząsami. Warto jednak pamiętać, że te charakterystyczne gąbki mają wiele innych cech, które pozwalają na wykorzystywanie ich również w innych miejscach. Jednym z nich jest studio nagraniowe. W takiej przestrzeni doskonała izolacja akustyczna jest niezwykle istotna, a dostarczane przez nas produkty znakomicie się do tego nadają. Oprócz tego oferowane pianki są wykorzystywane w meblach tapicerowanych, materacach oraz poduszkach. Można je również spotkać na siedzeniach samolotów pasażerskich, a oprócz tego również w transporcie publicznym kołowym i szynowym. Produkcja pianki poliuretanowej dla wielu rodzajów zastosowań to misja naszej firmy.

Szeroka oferta firmy

Vita Polymers Polska: Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami znajdującymi się w ofercie naszej firmy oraz do wybrania tych, które w sposób szczególny spełnią Państwa oczekiwania. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat procesy produkcyjne pozwoliły nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w branży, które ma swoje przełożenie na spełnianie nawet niestandardowych oczekiwań klientów. Produkcja i sprzedaż pianki poliuretanowej wysokiej jakości.

Pianka poliuretanowa: FAQ