Nasze wartości

11/01/2023

Każdego dnia w Vita Polymers Poland tworzymy elastyczne pianki, które zapewniają komfort, wydajność i poprawiają codzienne życie. Dostarczając wysokiej jakości produkty, których oczekują nasi klienci, musimy również łagodzić wpływ naszej działalności na przyszłość następnych pokoleń.

Dążymy do zmniejszenia śladu węglowego poprzez ponowne wykorzystanie i recykling naszych produktów wraz z wykorzystaniem surowców odnawialnych, co zmniejsza nasze zużycie węglowodorów. Węgiel jest wyjątkowym zasobem naturalnym i zapewniamy, że tam, gdzie to możliwe, produkt uboczny produkcji jest przetwarzany na nowe materiały, wydłużając cykl życia węgla. Współpracując z partnerami, opracowaliśmy pionierski proces recyklingu poliuretanów w celu wydobycia oryginalnych chemikaliów i ponownego wykorzystania w procesie produkcji elastycznych pianek PUR.

Opracowaliśmy produkty wykorzystujące naturalne surowce, takie jak soja i sosna, które są produktami ubocznymi, a zatem wychwytują i poddają recyklingowi potencjalnie zmarnowany węgiel. Ciężko pracujemy, aby pracownicy byli bezpieczni, zdrowi, szczęśliwi i produktywni oraz aby chronić zdrowie społeczności, w których prowadzimy naszą działalność. Solidne zasady zarządzania zapewniają, że prowadzimy działalność w sposób etyczny i odpowiedzialny.Wartości Vita Polymers Poland

Newsletter