Nasza misja

Bezpieczeństwo

W Grupie Vita bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu i nieustannie troszczymy się o to, by każde nasze działanie było zgodne ze wszystkimi wymogami BHP, bez względu na czas, koszt i wysiłek, jakie musimy włożyć w zapewnienie tego, co właściwe naszym pracownikom.

Pomimo obecnego trudnego czasu, Grupa Vita odgrywa kluczową rolę, nieprzerwanie służąc klientom w każdym miejscu prowadzenia naszej działalność. Nasi klienci zwracają się do nas z różnych krajów, prosząc o realizację swoich potrzeb.

 

Uczciwość

Pragnę odpowiedzieć wszystkim, którzy pytali mnie osobiście lub w e-mailach, bądź zastanawiali się sami: Dlaczego w ogóle działamy? Odpowiedź jest całkiem prosta – w duchu solidarności. Uwierzcie, tu nie chodzi o zarabianie pieniędzy lub pokonanie konkurencji, gdyż w obliczu spadku popytu na skutek pandemii koronawirusa wiele naszych zakładów będzie generować straty.

Działamy, ponieważ osoby tworzące Grupę Vita spełniają swoje obietnice i będą zawsze wybierać rzeczy właściwe, a nie łatwe. A ponad wszystko, nie możemy i nie zawiedziemy naszych klientów pracujących w sektorze służby zdrowia i będziemy dostarczać niezbędne produkty bohaterkom i bohaterom pracującym w czasie obecnego globalnego kryzysu na pierwszej linii.

 

Innowacyjność

Jednym z najbardziej ekscytujących, nowo opracowanych innowacyjnych produktów są szybkie w zastosowaniu pianki poliuretanowe wykorzystywane jako warstwa ochronna środków ochrony osobistej. Troszcząc się o rozwój naszej kreatywności i zwiększanie tempa zmian, wykorzystujemy wiedzę naszej firmy dotyczącą procesów, nasze bogate doświadczenie w zakresie materiałoznawstwa i potencjał grupy roboczej składającej się z utalentowanych pracowników ze wszystkich działów Vita.

Nasze nowe rozwiązanie może przynieść ulgę oraz zapewnić bezpieczeństwo i wygodę pracownikom służby zdrowia, opiekunom, personelowi pomocniczemu i poszczególnym osobom na całym świecie.

 

Odpowiedzialność

Jako odpowiedzialna firma i odpowiedzialne osoby, troszczymy się stale o siebie nawzajem, nasz świat, środowisko i ludzi w potrzebie w tym wyjątkowym czasie zagrożenia.

Wielu naszych klientów zaangażowanych w łańcuchach dostaw niezbędnego sprzętu medycznego i środków higieny przekazuje pisemną dokumentację, w której stwierdza, że Grupa Vita jest istotnym i krytycznym dostawcą produktów w globalnej walce z Covid-19. Dokumenty te umożliwiają szybką odprawę celną i pozwalają Grupie Vita i jej pracownikom realizować swoją istotną i krytyczną rolę w produkcji sprzętu i akcesoriów ochraniających życie.

 

Przedsiębiorczość

Grupa Vita stara się zawsze być przedsiębiorcza. Nasze zespoły sprzedaży nieustannie szukają rozwiązań problemów i dokładają starań, aby dobrze rozumieć potrzeby naszych klientów, dotrzymując kroku szybko zachodzącym zmianom. Nasze fantastyczne zespoły ds. dystrybucji i logistyki dostarczają produkty wszędzie tam, gdzie bardzo pilnie ich potrzeba. Nasze zespoły ds. zamówień zapewniają ciągłość dostaw surowców. Nasze zespoły ds. finansów dbają o dostęp zasobów pieniężnych niezbędnych do nieprzerwanego prowadzenia działalności. Nasze zespoły ds. administracji, pracownicy biurowi, pracownicy zajmujący się utrzymaniem czystości, personel ochrony i personel pomocniczy sprawiają, że Grupa Vita jest wyjątkowym miejscem pracy.

Newsletter