Pianki antybakteryjne VPHRA

Pianki wysokoelastyczne Vita Polymers Poland VPHRA z dodatkiem antybakteryjnym

Z przyjemnością informujemy, iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Vita Polymers Poland Sp. z o.o. skutecznie wprowadza na rynek polski antybakteryjne piankipoliuretanowe.

Idea wprowadzenia na rynek pianki z dodatkiem antybakteryjnym ULTRAFRESH  łączy się  z koniecznością dodatkowego zabezpieczenia w kierunku ochrony mikrobiologicznej użytkownika wyrobu finalnego – materaca lub mebla do którego wytworzenia użyta została między innymi  pianka pu elastyczna.  Dodatek antybakteryjny zapobiega rozwojowi  mikroorganizmów w piance, które w okresie użytkowania przedostają się swobodnie do jej wnętrza z otoczenia (struktura otwarto komórkowa pianki).

Rozwijanie się drobnoustrojów, roztoczy oraz pleśni czy grzybów w materacach oraz gąbkach, którymi wypełnia się meble, to powszechny problem. Zamknięte przestrzenie oraz obniżona wentylacja potęgują zjawisko i mogą przyczyniać się do zwiększenia obecności niekorzystnych dla zdrowia i samopoczucia czynników. Zaprojektowana przez nas antybakteryjna pianka poliuretanowa skutecznie przeciwdziała gromadzeniu się mikroorganizmów oraz powstawaniu pleśni i grzybów, dzięki czemu użytkownicy mogą przebywać w bardziej higienicznym środowisku, co nabiera szczególnego znaczenia w przypadku osób, u których stwierdzono skłonności do alergii. Specjalnie opracowana formuła oraz struktura pianki uniemożliwiają wniknięcie w głąb gąbki oraz rozwijanie się w niej roztoczy i drobnoustrojów.

Wysokoelastyczne gąbki i bloki antybakteryjne powstające w naszych zakładach mogą także służyć na wypełnienie do krzeseł, sof oraz foteli. Zastosowanie ich do produkcji elementów użytkowych pomoże zachować higienę także w pomieszczeniach innych niż sypialnia oraz przyczyni się do wydłużenia żywotności mebli.

Wysoka jakość oraz komfort idą u nas w parze

Nasze wyroby poliuretanowe wyróżniają się ponadto cechami, które powinny charakteryzować każdy komfortowy materac z półki premium, służący do snu i wypoczynku. Antybakteryjna pianka poliuretanowa ma sprężystą strukturę, nie odkształca się nawet w trakcie intensywnej eksploatacji oraz znakomicie dopasowuje się do użytkownika. Wymienione cechy czynią z polecanej przez nas pianki poliuretanowej wyrób wysokiej jakości.

Pianka antybakteryjna – ochrona przed roztoczami i drobnoustrojami

Idea wprowadzenia na rynek pianki poliuretanowej z dodatkiem antybakteryjnym ULTRAFRESH łączy się z koniecznością zapewnienia użytkownikowi materaca lub mebla, do którego wytworzenia użyta została między innymi pianka pu elastyczna, dodatkowej ochrony mikrobiologicznej. Dodatek antybakteryjny zapobiega rozwojowi mikroorganizmów w gąbce, które w okresie użytkowania przedostają się swobodnie do jej wnętrza z otoczenia.

Nasze wysokoelastyczne produkty VPHRA wyróżniają ponadto się mocnym i trwałym kolorem:
VPHRA-3532 – kolor fioletowy
VPHRA-4037 – kolor czerwony
Modele VPHRA kierujemy do szerokiego grona konsumentów finalnych, szczególnie zainteresowanych nowościami, trendami rynkowymi i higieną użytkowania, w tym materace dla hoteli, szpitali, domów małego dziecka oraz domów opieki.[/KOM]

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszymi doradcami. Czekają oni na Państwa pytania oraz służą swoją wiedzą i doświadczeniem. Oprócz produkcji pianek wysokoelastycznych i trudnopalnych poliuretanowych zajmujemy się także szeroko pojętym przetwórstwem i obróbką elementów, w tym precyzyjnym cięciem materiałów na wymiar.

Pianki wysokoelastyczne VPHRA wyróżniają ponadto się mocnym i trwałym kolorem:
  • VPHRA-3532 – kolor fioletowy
  • VPHRA-4037 – kolor czerwony

Pianki antybakteryjne VPHRA kierujemy do szerokiego grona konsumentów finalnych wrażliwych na nowości, trendy rynkowe i higienę użytkowania w tym materace dla hoteli, szpitali, domów małego dziecka oraz domów opieki.

Więcej informacji: brzegdolnysales@thevitagroup.com, brzegdolnytech@thevitagroup.com

Newsletter