Wellbeing w Vita Polymers Poland

28/07/2023

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym troska o dobrostan naszych pracowników to kluczowy element sukcesu organizacji.

W Vita Polymers Poland wiemy, że silne, zmotywowane i zadowolone zespoły to fundament przyszłego rozwoju. Dlatego właśnie dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników. Wellbeing w miejscu pracy to nie tylko odpowiednie środki bezpieczeństwa i higieny, ale również wsparcie w obszarze zdrowia psychicznego, równowagi pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym, a także rozwoju osobistego. Dążymy do tego, aby nasi pracownicy czuli się spełnieni, pełni energii i motywacji każdego dnia.

Ostatni cykl szkoleń, przeprowadzony przez trenerki Natalia Zwierzchowska i Małgorzata Miodońska z Wellbeing Institute był jednym z naszych kroków w stronę zapewnienia naszym pracownikom dobrego samopoczucia. Dostarczyliśmy praktyczne narzędzia i wiedzę dotyczącą technik relaksacyjnych, zdrowego stylu życia, radzenia sobie ze stresem oraz równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Dzięki temu nasi pracownicy mają większe możliwości rozwijania umiejętności w zakresie dbania o swój dobrostan zarówno w sferze zawodowej jak i osobistej.

Dziękujemy Wellbeing Institute za współpracę i pomoc w tworzeniu środowiska, w którym dobrostan jest na pierwszym miejscu. Razem budujemy przyszłość, w której dbanie o potrzeby pracowników w miejscu pracy jest fundamentem sukcesu.

Newsletter